Outlet figurkowy. Używane i nowe figurki w niskich cenach

NZP [FAQ]

Najczęściej zadawane pytania

Tak, na pasku bocznym po prawej, lub w zakładce filtr (wersja mobilna) możesz wybrać producenta. Jeśli wejdziesz np: w zakładkę Chaos i wybierzesz producenta “Games Workshop” to strona wyświetli wszystkie produkty do wszystkich armii Chaosu bez podziału na podkategorie.

Tak, zdjęcia zamieszczone na stronie są zmniejszane przez co ich jakość ulega pogorszeniu. Po napisaniu maila z prośbą odeślę zdjęcia dobrej jakości.

Zwykle paczki nadawane są tego samego dnia i nie później niż 2 dnia od zaksięgowania wpłaty. Więcej tutaj: wysyłka

Przy zakupach online (bez odbioru osobistego) zwroty są przyjmowane do 14 dni od daty dostarczenia wysyłki. Koszty wysyłki zwrotnej pokrywa kupujący, lecz można również odnieść figurki osobiście bez dodatkowych kosztów. Przyjmujemy tylko towary w niezmienionym stanie.

Tak, ale ze względu na sposób magazynowania nie stoją na wierzchu i nie ma możliwości obejrzenia wszystkiego co mam a jedynie konkretnych wybranych modeli.

Staram się na bieżąco wystawiać posiadane przedmioty, ale zwykle część czeka w kolejce na zdjęcia. Jeśli interesują cię konkretne modele to napisz na efigureczki@gmail.com a ja sprawdzę czy posiadam to czego szukasz.

Wszystkie przedmioty które sprzedaje są oryginalne. Posiadam wieloletnie doświadczenie i każdą figurkę osobiście sprawdzam przed sprzedażą. Jak to robię? Kiedyś pewnie nagram filmik w którym dzielę się tą wiedzą 😉 W razie pomyłki zwracam pieniądze.

W tym momencie nie mam takiej możliwości. Zakupy można odebrać osobiście lub wysyłkowo po wcześniejszej zapłacie.

Napisz czego szukasz bo możliwe że leży to właśnie u mnie w szufladzie.

Przewiń do góry